Hakkımızda

Doğu Enstitü olarak, Millî Eğitim Bakanlığı, Devlet Üniversiteleri, Uluslararası Resmi Akredite kuruluşları, Türkiye Resmi Üst STK’ları olan ve Eğitim Konfederasyon, federasyonlardan teşkil; tamamen tasavvuf temelli kurulup, din, dil, ırk ayrımı yapmadan Tamamen Milli birlik temelli bir Üst Eğitim Kurumları topluluğuyuz.

Dünyada bilim ve eğitim alanında kurulmuş Resmi Eğitim birimleri topluluğu olarak dünya çapında 163 akreditasyona sahip olana eğitim platformumuz sosyal sorumluluk alanında, hem Türkiye’ de hem de Uluslararası düzeyde 168 proje ile en fazla projeyi uygulamaktadır. Dünya’da ilk 20 sıralamasına giren Eğitim Platformumuz vermiş olduğu eğitimler ve sertifikalandırmalar Birleşmiş Milletlere üye 193 ülkede geçerliliğe sahiptir.

Eğitim Platformumuzun vermiş olduğu ISO kalite belgelerini Avrupa Birliği üyesi ülkelerde, şube paydaş başkanlarımızın, ISO’yu denetleyen tek birim olan IAF’a üye denetçiler olması sebebiyle, sertifikalarımız dünya çapında akreditasyona sahiptir. Ayrıca Milli Eğitim Birliğimiz Avrupa Birliği Bilim ve Akademi Üst Kurul akreditesine sahiptir ve İsveç Üniversiteler Birliği ve Eğitim Bakanlığınca belgelerimizin uluslararası geçerliliği ve denkliği bulunmaktadır.

Sohbete başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
%d blogcu bunu beğendi: